Naša šola je v sredo, 27. marca 2024 ponovno gostila mlade pevce iz pivške in postojnske občine.

V akustično hvaležni šolski avli je zazvenelo 9 otroških in mladinskih sestavov iz OŠ Prestranek, OŠ Antona Globočnika Postojna ter naše šole. Kot najmlajši so poslušalce razveselili pevci skupine Pikapolonice iz Vrtca Košana.

Številnim poslušalcem se je tokrat predstavil tudi Dekliški pevski zbor Šolskega centra Postojna.

Nastopajoči so zapeli slovenske ljudske in umetne skladbe, pa tudi tuja dela iz različnih obdobij.

Letos so našo šolo predstavljali trije zbori; zbor prvošolcev, otroški ter mladinski pevski zbor. Vsi so bili tudi pohvaljeni za korektne izvedbe s strani strokovne spremljevalke, ge. Marinke Šuštar.

Tudi letošnjo revijo je organiziral Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti v podpori Občine Pivka in Občine Postojna.

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo za lep nastop!

Mentorici Damjana Morel in Katja Smrdel Zafred