Interesne dejavnosti

RAZPORED INTERESNIH DEJAVNOSTI 2021/22

NAZIV MENTOR RAZRED DAN, URA
PEVSKI ZBOR

MELITA PETKOVŠEK

TJAŠA GNEZDA

POŠ Šmihel

ponedeljek, 11.50 – 12.35

ponedeljek, 12.50 – 13.35

MATEMATIČNI KENGURU, CANKARJEVO TEKMOVANJE SABINA KERNEL

2.

3.

petek, 12.50 – 13.35

sreda, 12.50 – 3.35

KROŽEK ROČNIH DEL MATEJA PENKO 4.– 9. ponedeljek, 7.30 – 8.15

PRAVLJIČNI  KROŽEK

 

LUCIJA ŠKVARČA 2. ponedeljek, 7.30 – 8.15

BRALNA  ZNAČKA

 

RAZREDNIKI

MIRJAM FRANCETIČ

1.– 5.

6.–  9.

po dogovoru
GLASBENI KROŽEK DAMJANA MOREL 1. ponedeljek, 12.00 – 12.45
OPZ in MPZ DAMJANA MOREL

2.– 5.

6.–  9.

PON, ČET, 12.50 – 13.35

PON, TOR,ČET,PET, 13.40 – 14.25

RAČUNALNIŠKI KROŽEK META KIRN 3. sreda, 12.00 – 12.45
ROBOTIKA META KIRN 5. – 6.
ANGLEŠKA
BRALNA ZNAČKA
UČITELJICE ANGLEŠČINE 1.– 9. po dogovoru
ITALIJANSKA
BRALNA ZNAČKA
TANJA STAVANJA 7.– 9. po dogovoru
ANG. DOPISNIŠKI  KROŽEK MAGDALENA BOBEK 7.– 9. ppetek, 7.30 – 8.15
DRAMSKI  KROŽEK

PATRICIJA KREBELJ

JANA ŠPILAR  DODIČ

6.– 9. torek, 13.40 – 14.25
NEMŠČINA
MAGDALENA BOBEK 6.-9. četrtek, 12.50 – 13.35
ŠOLSKI RADIO, NOVINARSKI KROŽEK IRENA TOT 6.– 9. sreda, 7.30 – 8.15
ŠPANŠČINA KIM VALENTINČIČ 6.– 9. petek, 7.30 – 8.15
ZGODOVINSKI  KROŽEK URŠKA BUBNIČ 6.– 9. četrtek, 12.50 – 13.35
TURISTIČNI KROŽEK POLONCA ŠEŠKO 6.– 9. torek, 11.50 – 12.35 (ko ni RU)
IGRAMO SE DUŽABNE IGRE
KRISTINA VATOVEC 1. petek, 11.50 – 12.35
VESELA ŠOLA PETRA BERGOČ 4.– 9. sreda, 17.00 – 17.45
USTVARJAMO V  LESU 6.– 9.
LES IN UMETNOST MATEJA MEZGEC PIRJEVEC 6.– 9.
 FLL JUNIOR
NADJA ČERNETIČ 5. torek, 12.50 – 14.25 (ko ni RU)

POSKUS PRENOVE RAZŠIRJENEGA PROGRAMA (RaP)

NAZIV MENTOR RAZRED

DAN,

URA

PREBUDIMO SE Z GIBANJEM DEŽURNI UČITELJ 1. – 5.
AKTIVNI ODMOR UČITELJI ŠPO 6. – 9.
LJUDSKE RAJALNE IGRE SABINA KERNEL 1. – 2. torek, 12.50 – 13.30
JOGA ZA OTROKE POLONCA ŠEŠKO 1. – 3./5.
IGRE Z ŽOGO V DVORANI IN NA PROSTEM TANJA MARUŠIČ 1. – 5. četrtek, 13.40 – 14.25
GIBAM SE 1

GIBAM SE 2

GIBAM SE 3

GIBAM SE 4

ŠPORTI Z LOPARJI

GIMNASTIKA

GIMNASTIKA

JURE KOTNIK

1.

2.

3.

4.

6.-9.

3.

5.-6.

petek, 12.00 – 12.45

sreda, 12.50 – 13.35

sreda, 12.00 – 12.45

ponedeljek, 12.00 – 12.45

torek, 12.50 – 13.35

petek, 12.50 – 13.35

ponedeljek, 13.40 – 12.25

KUHARSKI MOJSTRI
MAJA MLADENOVIĆ

4. in 6.

5.

četrtek, 12.50 – 14.25

četrtek, 13.35 – 15.15

RAD SEM JAZ NINA AHČIN  6. – 9.
KEMIJA ZA VSAKDAN
ANJA KOTAR  7.- 9
ZELIŠČARSKI KROŽEK NADJA ČERNETIČ 4.– 6. sreda, 12.50 – 13.25
VRTNARSKI IN SADJARSKI KROŽEK

ERIKA JUG

KARMEN Z. MAVER

4.– 9. sreda, 11.50 – 12.35
KMETIJSKI KROŽEK NA POŠ ŠMIHEL
ERIKA ČUŠ 1.-4. četrtek, 12.50 – 13.30
PRVA POMOČ

PETRA BERGOČ

EVA ŠUŠTARŠIČ

TJAŠA GNEZDA

3.– 9.

petek, 7.30 – 8.15

četrtek, 12.50 – 14.25

četrtek, 7.30 – 8.15

PLANINSKI KROŽEK 1.– 9.
TABORNIŠTVO IN PREŽIVETJE V NARAVI MIRAN ČELIGOJ 7.– 9.

PLESNA

SKUPINA PIKICE

MOJCA KORENT 3.– 6.

PLESNA

SKUPINA PIKE

MOJCA KORENT 7.– 9.
ČEBELARSKI KROŽEK ZUNANJI SODELAVEC 1.– 9.

(Skupno 1.734 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost