Dopoldanske govorilne ure

Za govorilne ure se bo  potrebno vsaj dan prej napovedati učitelju preko Komunikacije v eAsistentu, saj je število pogovorov s starši, ki jih učitelj lahko opravi v eni govorilni uri, omejeno. 

UČITELJ RAZ./PRED. DAN URA TELEFON
Špela Korent 1.a torek 11.50-12.35 070 257 234
Kristina Vatovec 1.b torek 11.50-12.35 070 157 645
Karmen Z. Maver 1.a,b torek 11.50-12.35 070 257 236
Lucija Škvarča 3. b petek 7.30-8.15 070 157 645
Sabina Kernel 5. b torek 11.00-11.45 070 157 645
Eva Kebe 2. a sreda 11.00-11.45 070 157 645
Monika Čebulj 2. b sreda 10.10-10.55 070 157 645
Erika Jug 3. a      
Mateja Penko 4. a sreda 7.30-8.15 070 157 645
Marinka Česnik 4. b sreda 7.30-8.15 070 257 234
Petra Bergoč 5. a sreda 9.05-9.50 070 157 645
Kristina Rojc 3./4. c ponedeljek 9.05-9.50  
Melita Petkovšek 1./2. c četrtek 9.05-9.50  
Klara Golubič MAT sreda 11.00-11.45 070 257 234
Tanja Stavanja TJA, II2, 3 ponedeljek 11.50-12.35 070 157 645
Tanja Marušič SLJ, RET četrtek 9.05-9.50 070 157 645
Patricija Krebelj SLJ ponedeljek 10.10-10.55 070 157 645
Petra Marc FIZ ponedeljek 11.50-12.35 070 257 234
 Kim Valentinčič TJA četrtek 8.15-9.00 070 157 645
Polonca Šeško GEO, DKE četrtek 10.10-10.55 070 157 645
Eva Šuštaršič ŠPO, IŠG, ŠZZ, ŠZS, VNN ponedeljek 9.05-9.50 05 757 02 06
Damjana Morel GUM petek 10.10-10.55 070 157 645
Katja S. Zafred GUM četrtek 11.50-12.35 070 157 645
Urška Bubnič ZGO, DKE, VE3, OPK, DKT, KDN ponedeljek 11.00-11.45 070 257 234
 Irena Tot SLJ sreda 11.00-11.45 070 257 236
Vida Smerdel MAT sreda 11.00-11.45 05 757 04 80
Ida Femc MAT, UBE, MME, ROM, NRA četrtek 10.10-10.55 05 757 04 80
Meta Kirn MAT, ROID ponedeljek 8.15-9.00 05 757 04 80
Nada Bubnič NAR, BIO torek 8.15-9.00 070 157 645
Anja Kotar KEM, GOS četrtek 8.15-9.00 070 257 234
Mariza Golle GEO, LUM, LS1, 2, 3, NUM četrtek 9.05-9.50 070 257 234
Magdalena Bobek TJA torek 10.10-10.55 070 257 234
Tina Oberstar ŠPO, NŠP, ŠZS, ŠZZ torek 11.50-12.35 05 757 02 06
Dragica Gerželj M. DSP torek 11.00-11.45

05 757 17 12

Marko Nabergoj TIT četrtek 11.00-11.45 070 157 645
Mateja Mezgec P. TIT, NTE četrtek 11.00-11.45 070 257 234
Tadeja Kaluža TJA torek 8.15-9.00 070 257 234
Jure Kotnik ŠPO, IŠK, NŠP torek 11.00-11.45 05 757 02 06
Alenka Tomšič IUP, DSP torek 8.15-9.00

05 757 17 12

Marjana Dovgan OPB Šmihel      
Maja Mladenović NAR, GOS, SPH, NPH torek 10.10-10.55 070 257 234
Jasna Podstudenšek DSP      
Mojca Korent upraviteljica Skale      
Tina Tomšič OPB      
Anja Kaluža OPB četrtek 11.50-12.35 070 257 234
Sonja Vodopivec JV, IUP petek 8.15-9.00 070 257 234

 

(Skupno 2.902 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost