Skoči na glavno vsebino

Dopoldanske govorilne ure

Za govorilne ure se bo  potrebno vsaj dan prej napovedati učitelju preko Komunikacije v eAsistentu, saj je število pogovorov s starši, ki jih učitelj lahko opravi v eni govorilni uri, omejeno. 

UČITELJ RAZ./PRED. DAN URA TELEFON
Tina Tomšič 1.a torek 11.50-12.35 070 257 234
Martina Urbančič 1. a torek 11.50-12.35 070 257 234
Kristina Vatovec 1.b sreda 11.50-12.35 070 257 234
Karmen Z. Maver 1.b sreda 11.50-12.35 070 257 234
Eva Kebe 2. a četrtek 11.00-11.45 070 157 645
Rebeka Škamperle 2. b sreda 10.10-10.55 070 157 645
Erika Jug 3. a ponedeljek 10.10-10.55 071 368 004
Lucija Škvarča 3. b sreda 7.30-8.15 070 257 234
Mateja Penko 4. a sreda 7.30-8.15 070 157 645
Marinka Česnik 4. b sreda 7.30-8.15 071 368 004
Petra Bergoč 5. a sreda 8.15-9.00 071 368 004
Sabina Kernel 5. b petek 11.00-11.45 070 157 645
Monika Čebulj 5. c ponedeljek 11.00-11.45 070 257 234
Tadeja Kaluža TJA 1.-3., OPB petek 10.10-10.55 070 257 234
Kristina Rojc 3./4. c torek 9.05-9.50 05 753 05 05
Slavka Glažar 1./2. c četrtek 9.05-9.50 05 753 05 05
Klara Golubič 7. b/MAT, OPB, IUP ponedeljek 8.15-9.00 070 157 645
Tanja Stavanja 6. b/TJA, II3, IUP četrtek 11.00-11.45 070 257 234
Tanja Marušič 7. b/SLJ, RET, OPB ponedeljek 9.05-9.50 070 257 234
Patricija Krebelj 9. a/SLJ, IUP sreda 11.50-12.35 070 157 645
Petra Marc FIZ ponedeljek 8.15-9.00 070 257 234
 Kim Valentinčič TJA, ŠI1 sreda 8.15-9.00 071 477 836
Polonca Šeško GEO, DKE sreda 10.10-10.55 071 368 004
Eva Šuštaršič ŠPO, IŠG, ŠZZ, ŠZS, NŠP, PP ponedeljek 11.00-11,45 031 368 004
Damjana Morel GUM, OPZ sreda 10.10-10.55 071 477 836
Katja S. Zafred GUM, OPB, MPZ petek 11.50-12.35 070 257 234
Urška Bubnič ZGO, DKE, VE3, DKT, KDN sreda 10.10-10.55 070 257 234
 Irena Tot 7. c/SLJ, OPB petek 9.05-9.50 070 157 645
Vida Smerdel MAT četrtek 11.00-11.45 05 757 04 80
Ida Femc 9. b/MAT, UBE, MME, ROM, NRA ponedeljek 8.15-9.00 071 368 004
Meta Kirn MAT, ROID ponedeljek 8.15-9.00 05 757 04 80
Anja Kotar 6. a/KEM, GOS, POK, SPH ponedeljek 9.05-9.50 071 368 004
Mariza Golle GEO, LUM, LS1, 2, 3, NUM torek 9.05-9.50 070 257 234
Karin Primožič 8. c/TJA torek RU: 11.00-11.45/
10.10-10.55
070 257 234
Antonija Tomšič NAR, BIO, GOS sreda 7.30-8.15 071 477 836
Dragica Gerželj M. DSP četrtek 11.00-11.45 05 757 17 12
Marko Nabergoj TIT, OGL ponedeljek 11.50-12.35 071 368 004
Mateja Mezgec P. TIT, NTE ponedeljek 11.50-12.35 070 157 645
Tadeja Kaluža TJA petek 10.10-10.55 070 257 234
Jure Kotnik 8. a/ŠPO, IŠK, NŠP, ŠZS, ŠZZ četrtek 9.05-9.50 05 757 02 06
Alenka Tomšič IUP, DSP sreda 11.50-12.35 05 757 17 12
Maja Mladenović 7. a/NAR, GOS, SPH, NPH četrtek 11.00-11.45 070 257 234
Anja Kaluža IUP, DSP sreda 11.50-12.35 05 757 17 12
Nadja Jejčič   torek 9.05-9.50 05 757 17 12
Maša Škrlj OPB, JV sreda 11.00-11.45 070 257 234
Maja Nagode OPB sreda 11.00-11.45 070 157 645
Maruška Urbančič OPB, JV sreda 11.50-12.35 05 753 05 05

 

(Skupno 4.109 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost