PLANINSKO DRUŠTVO POSTOJNA vabi na

Polhograjsko Grmado

Polhograjska Grmada je 898 m visok vrh, ki se nahaja v osrčju Polhograjskih Dolomitov. Z vrha, na katerem se nahaja vpisna skrinjica z žigom ter razgledna plošča, se nam odpre lep razgled po večjem delu zahodne in osrednje Slovenije.

KDAJ:                        v soboto, 23. aprila 2022

ZBORNO MESTO:     ob 7.00 pred osnovno šolo Antona Globočnika v Postojni

POVRATEK:                Najkasneje do 14.00.

TEŽAVNOST:              Hoje je približno za 3 ure. Pot ni težavna. Izlet je namenjen za odrasle in otroke od 7 razreda naprej.

OPREMA:                    pohodna obutev, vremenu primerna oblačila, nahrbtnik

HRANA, PIJAČA:         voda ali nesladkan čaj, sendvič ali dva, suho sadje ali drugi zdravi prigrizki

CENA:                         15€ – 18€, odvisno od števila prijav

VODJA:                       Erika Mahnič (051 245 601)

PRIJAVE:                    najkasneje do četrtka, 21.4.2021, do 18.00 ure Eriki na telefonsko številko 051 245 601 ali na mail erikamahnic@gmail.com

V primeru slabega vremena bo izlet odpovedan, o čemer bomo prijavljene obvestili telefonsko ali na spletni strani PD Postojna najkasneje do petka popoldan, 22.4.2022.