UČBENIŠKI SKLAD

Šola razpolaga z učbeniškim skladom, s katerem omogoča izposojo učbenikov učencem od 1. do 9. razreda. Učenci si lahko izposodijo komplet učbenikov za tekoče šolsko leto. Ob koncu šolskega leta mora učenec vrniti nepoškodovane učbenike. Če učenec vrne poškodovan ali uničen učbenik, mora v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (Ur. l. RS 27/17) učbenik odkupiti ali plačati odškodnino.

Vsi učenci OŠ Pivka so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Pivka. Vsi učenci dobijo vse potrebne učbenike v šoli brezplačno! Stroške izposoje učbenikov krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Učenci 1., 2. in 3. razreda dobijo v šoli brezplačno tudi učno gradivo oz. delovne zvezke.

Ob vstopu v šolo postanejo vsi učenci uporabniki učbeniškega sklada. Če si kdo od učencev ne želi izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, naj o tem pisno obvesti skrbnico učbeniškega sklada na elektronski naslov Knjižnica OŠ Pivka , in sicer do 18. 6. 2022.

Delovne zvezke in potrebščine kupite v knjigarnah ali preko spleta. Različni ponudniki oddajo svoje ponudbe tudi v šolo, nekatere ponudbe ter kataloge si lahko ogledate na povezavah spodaj. Za pravilnost podatkov na naročilnicah zunanjih ponudnikov ne odgovarjamo. Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je NEODVISNA od šole in jo opravite vsak SAMOSTOJNO na podlagi ponudnika, ki je VAM najugodnejši.

Ponudniki, ki sodelujejo z nami in so vam pripravili online naročilnico so predstavljeni po abecednem vrstnem redu:

Učbenike dobijo učenci prvi teden v septembru. Izposojeni učbeniki morajo biti zaviti. Skrbnica upravlja učbeniški sklad po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov

Seznam učbenikov

Seznam delovnih zvezkov in šolskih potrebščin – matična šola

Seznam delovnih zvezkov in šolskih potrebščin – podružnica Šmihel